آتش بازی سامسونگ پایانی ندارد

0
82

صبحانه آنلاین/ پس از گلکسی نوت 7 و ماشین‌های لباسشویی سامسونگ این بار نوبت به انفجار گلکسی J5 رسید.
پس از فراخوان گلکسی نوت 7 از بازار به دلیل منفجر شدن این گوشی و توقف تولید و فروش آن، هر هفته اتفاقات ناخوشایند جدیدی انتظار سامسونگ را می‌کشند. این شرکت کره‌ای مجبور شد هفته گذشته طرح فراخوان داوطلبانه 2.8 میلیون ماشین لباسشویی درب از بالا را به دلیل احتمال منفجر شدن اعلام کند. و خبر بد جدید برای سامسونگ در هفته جاری منفجر شدن یکی از گوشی‌های گلکسی J5 این شرکت است.

این یکی از اولین گزارش‌های انفجار گلکسی J5 است و به این ترتیب قرار نیست سامسونگ به این زودی‌ها طرح فراخوان این گوشی هوشمند را اعلام کند. مالک این گوشی که Lamya Bouyidane نام دارد، گفته زمانی که از کودک چهار ساله‌اش خواسته گوشی را به او بدهد، متوجه داغ شدن بیش از حد آن شده است.

این کاربر زمانی که می‌بینید گوشی در حال دود کردن است آن را به گوشه‌ای پرت می‌کند و بعد می‌بینید که گوشی منفجر شده است. او اعلام کرده که قصد دارد از سامسونگ شکایت کند. اگر گوشی‌های J5 بیشتری دچار این مشکل شوند، سامسونگ با دردسری جدیدی رو به رو خواهد بود و به این ترتیب فرصت پیدا نمی‌کند تا مشتریان خود را برای عرضه گلکسی S8 به بازار آماده کرده و اعتماد از دست رفته آنها را باز گرداند.

یکی از نمایندگان سامسونگ گفته که این شرکت نمی‌تواند تا پیش از تحویل گرفتن این گوشی و انجام بررسی‌های اولیه، در این زمینه اظهار نظر کند.

در هر حال مدت‌ها از رونمایی و عرضه گلکسی J5 به بازار می‌گذرد به این ترتیب بعید به نظر می‌رسد که مشکل انفجار این گوشی فراگیر شود.