گلکسی نوت 7 وارد می شود

0
85

زومیت/ گلکسی نوت 7 را می‌توان فبلت پرچمدار سامسونگ در سال ۲۰۱۶ خواند که گفته شده بود نسخه‌ای از آن قرار است در چین عرضه شود که دارای ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی خواهد بود، اما با آغاز پیش فروش این گوشی در چین مشخص شد تفاوتی با نسخه‌های دیگر ندارد.

یکی از اخباری که سر و صدای زیادی به پا کرد خبر احتمال عرضه نسخه‌ای از گلکسی نوت 7 در چین بود که گفته می‌شد از مشخصاتی متفاوتی نسبت به نسخه معمولی بهره خواهد برد. در مدل جدید فبلت گلکسی نوت 7 قرار بود از ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی استفاده شود که در نسخه معمولی، میزان رم ۴ گیگابایت بوده و ظرفیت حافظه ذخیره سازی نیز ۶۴ گیگابایت است.

سامسونگ پیش فروش فبلت Galaxy Note 7 را در چین آغاز کرده و با به فروش رسیدن این فبلت به همراه مشخصاتی مانند مدل‌های عرضه شده دیگر بازارها، احتمال عرضه یک مدل قدرتمندتر تضعیف شد.

نسخه‌ای که در چین عرضه خواهد شد نیز ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی خواهد داشت و تراشه استفاده شده در این محصول، اسنپدراگون ۸۲۰ بوده و مدل‌های عرضه شده در چین مجهز به تراشه اکسینوس 8890 نخواهند بود.

فبلت گلکسی نوت 7 از ۱۱ شهریور در چین به قیمتی معادل ۸۹۷ دلار آمریکا عرضه خواهد شد. گفتنی است که تاکنون میزان پیش فروش این محصول از یک میلیون سفارش گذشته است.