آمازون نسخه کلکسیونی Battlefield 1 را بدون بازی اصلی لیست کرد

0
101

گیم فا/ با مقداری دلایلی عجیب، آمازون تصمیم گرفته نسخه کلکسیونی بازی Battlefield 1 را به‌همراه محتوای اضافی به فروش برساند که فاقد بازی اصلی است.

نسخه کلکسیونی Battlefield 1 در انحصار آمازون قرار دارد و تنها فروشگاهی است که نسخه کلکسیونی را به‌همراه محتوای خوب و فاقد بازی اصلی به‌ فروش می‌رساند.

در ادامه می‌توانید توضیحات آمازون راجع به محتویات این نسخه را مشاهده کنید:

نسخه انحصاری آمازون و کلکسیونی Battlefield 1 شامل مجسمه مخصوص این نسخه، استیل بوک و پوستر پارچه‌ای انحصاری، ورق بازی، لوله مخصوص کبوتر پیغام رسان به‌همراه محتوای دانلودی اختصاصی، پچ انحصاری و بسته‌بندی Premium می‌شود. بازی اصلی در این باندل وجود ندارد.

چنین چیزی برای خرده‌فروشان، بسیار غیر معمول است البته این موارد را هنگام دیدن بازی‌ها از طریق سایت‌هایی مانند eBay مشاهده می‌کنید. شاید بازی‌بازان بخواهند فقط بازی اصلی را نگه‌داری کنند و اگر از مجسمه و کتاب هنری خسته شدند آن‌ها را به فروش برسانند.

نسخه کلکسیونی Battlefield 1 با قیمت ۱۲۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد. اگر شما بازی اصلی را هم از هر خرده‌فروشی دیگری به‌صورت جدا تهیه کنید، می‌توان گفت به‌طور کلی ۱۸۹٫۹۸ دلار خرج کرده‌اید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین یک نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

همچنین سلاح‌هایی که در Battlefield 1 مشاهده می‌کنیم، نسبت به نسخه‌های گذشته این سری بسیار متفاوت خواهند بود که سازندگان ویدیویی را هم منتشر کردند.