معرفی سه پاور جدید و مقرون‌به‌صرفه شرکت دیپ‌کول

0
91

شبکه/ شرکت دیپ‌کول یکی از تولیدکنندگان انواع لوازم جانبی خنک‌کننده برای لپ‌تاپ و کامپیوترهای خانگی است که با رعایت مولفه‌‌های “کیفیت و قیمت” توانسته تا محبوبیت زیادی را به ویژه در میان کاربران ایرانی به دست آورد. پایه‌های خنک‌کننده و میزهای لپ‌تاپ با طراحی ارگونومیک، انواع کیس، فن‌ و خنک‌کننده‌های بادی و آبی (واترکولینگ) از محصولاتی است که توسط این شرکت به تولید می‌رسند. اما این شرکت در سال‌های گذشته پاورهایی را به بازار عرضه کرده که متناسب با نیاز می‌توانند مورد انتخاب کاربران تمامی گروه‌ها قرار گیرند. سه پاور کامپیوتر DQ550ST، DQ650ST و DQ750ST مدل‌هایی از خانواده “کوانتا” هستند که از کیفیت، قیمت و ضمانت مناسبی برخوردارند.
پاور DQ550ST به تازگی به جمع خانواده کوانتا اضافه شده و نشان 80plus Gold را دارد که با بهره‌مندی از استاندارد ATX 12V V2.31 کارایی 87 تا 90 درصدی را ارائه می‌کند.‌ یک فن 120 میلیمتری FDB و دارای کنترلر مدیریت سرعت، برای تخلیه هوای گرم داخل پاور در نظر گرفته شده که در بیشترین سرعت، نویز و صدای کمی تولید می‌کند. این محصول به مدار فیلترینگ دولایه EMI و مدار Active PFC‌ مجهز شده تا ولتاژ خالص و بدون نویزی را در اختیار سخت‌افزار کامپیوتر قرار دهد. فن 120 میلیمتری PWM، چهار کابل PCI-E هشت پین (6+2)، یک کابل 8 پین 12 ولت پردازنده (4+4)، پنج کابل ساتا و سه کابل مولکس (Peripheral)، حفاظت‌گرهای OVP, UVP, SCP, OPP و توان خروجی نهایی 650 وات، این پاور را به گزینه مناسب و اقتصادی برای گیمرها، کاربران خانگی و سرورهای مورد استفاده در شرکت‌ها تبدیل کرده است.

پاور DQ650ST دومین مدل از پاورهای 650 واتی خانواده “کوانتا” است. برادر بزرگتر این پاور، مدل DQ650 EVO است که افزایش 14 واتی در خروجی نهایی و کابل‌‌های ماژولار، دو تفاوت عمده این مدل با پاور DQ650ST است. این منبع تغذیه به مدار فیلترینگ دولایه EMI و همچنین مدار Active PFC‌ مجهز شده تا ولتاژ خالصی را ارائه کند. فن 120 میلیمتری PWM، چهار کابل PCI-E هشت پین (6+2)، یک کابل 8 پین 12 ولت پردازنده (4+4)، پنج کابل ساتا و سه کابل مولکس (Peripheral)، حفاظت‌گرهای OVP, UVP, SCP, OPP و توان خروجی نهایی 650 وات، این پاور را به گزینه مناسب و اقتصادی برای گیمرها، کاربران خانگی و سرورهای مورد استفاده در شرکت‌ها تبدیل کرده است.

پاور DQ750ST محصولی است که برای تکمیل و تنوع محصولات این شرکت طراحی شده است. این پاور 750 واتی استاندارد 80plus Gold را دارد و با برخورداری از استاندارد ATX 12V V2.31 کارایی 87 تا 90 درصدی را ارائه می‌‌کند. این پاور حرفه‌ای به یک فن 12 سانتیمتری باکیفیت و کم صدا مجهز شده که سرعت چرخش آن بصورت اتوماتیک و متناسب با دمای داخل پاور متغیر است. همچنین امکان برق‌رسانی به تا 4 کارت گرافیک وجود دارد و مصرف آن در حالت استندبای کمتر از 1 وات بوده و انواع پروتکشن‌‌های حفاظتی نظیر OVP,UVP,SCP,OPP و OTP از پاور و سخت‌افزارهای کامپیوتر در برابر صدمات ناشی از نوسان ولتاژ شبکه سراسری برق محافظت می‌کنند.

شایان ذکر است که هر سه پاور به مدت 5 سال از ضمانت طلایی شرکت فرانوآوران به عنوان نماینده رسمی شرکت دیپ‌کول در ایران برخوردارند.