دو تصویر دیگر از F8331 پرچم‌دار جدید سری اکسپریای سونی لو رفت

0
94

سونی به خوبی نتوانست رازداری کند و تصاویر و خبر پرچمدار جدید این شرکت با مدل F8331 به بیرون درز پیدا کرد، یک بار دیگر نیز شاهد درز دو تصویر دیگر از F8331 به عنوان پرچمدار جدید سری اکسپریا سونی هستیم.

اگر اخبار فارنت را دنبال کرده باشید، حتما به خوبی به خاطر دارید که برای شما گفتیم سونی حداقل یک گوشی جدید در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی خواهد کرد، این بار نیز شاهد انتشار دو تصویر دیگر از اکسپریا F8331 هستیم که از جانب وب‌سایت معتبر GSMArena منتشر شده است، در این تصاویر شاهد گوشی تراز اول و زیبایی هستیم که بدنه‌ای فلزی دارد و سبک و سیاق طراحی‌ گوشی‌های هوشمند تراز اول سونی در آن به چشم می‌خورد.

آنچه بر اساس این تصاویر جدید می‌توان در خصوص ظاهر اکسپریا F8331 قضاوت کرد، انحنای لبه‌های دو طرف گوشی است که به این گوشی زیبایی به خصوصی داده است، از طرف دیگر فلش دوگانه LED جدیدی نیز در قسمت پشت این گوشی به همراه پنلی جداگانه برای آنتن به چشم می‌خورد. سونی همیشه سعی کرده تا گوشی‌های تراز اول این شرکت به لحاظ دوربین‌ حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند، از قرار معلوم دوربین‌های جلو و عقب این گوشی رمز‌آلود جدید نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و با کیفیت 4K فیلمبرداری می‌کنند. به این ترتیب کاربران قادر هستند به صورت ویدئویی با کیفیت بسیار بالا با یکدیگر به گفتگو بپردازند.

در این دو تصویری نیز که امروز منتشر شده، گوشی پرچمدار اکسپریا جدید سونی را کنار و جلو مشاهده می‌کنیم. متاسفانه با توجه به چیزی که از این تصاویر پیداست، نمی‌توان در خصوص اکسپریا F8331 نظر زیادی اعلام کرد؛ اما به این نکته باید اشاره کرد که به احتمال زیاد این گوشی را در مراسم IFA امسال که مهر ماه امسال برگزار می‌شود از جانب سونی شاهد خواهیم بود.